Kocaeli Site Yönetimi Şirketleri | Günümüzde Site ve toplu konut projeleri insanlar tarafından çok daha fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise Site ve toplu konutlardaki yaşamın normal apartman binalarındaki yaşamdan daha kaliteli ve güvenli olmasıdır. Site ve toplu konutlarda bireylerin her türlü ihtiyaçlarına cevap sunan imkân ve olanaklar mevcuttur.

Kocaeli Site Yönetimi Şirketleri

Site ve toplu konutlar, çok sayıda insanı aynı anda barındıran mekanlar oldukları için Site Yönetimi kapsamında bulunması gereken pek çok hizmet de mevcuttur. Bu hizmetler; danışmanlık hizmetleri, muhasebe hizmetleri, güvenlik hizmetleri, temizlik hizmetleri, onarım ve bakım hizmetleri, peyzaj ve çevre düzenleme hizmetleri ve hukuki destek hizmetleri olarak sıralanabilir.

Site Yönetiminde Güvenlik Hizmetleri

Site, rezidans ve toplu konutların bireyler tarafından tercih edilme sebeplerinden en önemlisi; güvenlik hizmetleridir. Gerekli güvenlik elemanları bulunan Site ve toplu konutlarda yaşam tüm hane halkları için güvenli ve rahat bir hale gelmektedir. Özellikle çocuğu olan ailelerin güvenlik önlemleri sebebi ile tercih ettiği sitelerde güvenlik elemanlarının birtakım görevleri vardır.

Bir Site veya toplu konutta görev yapan güvenlik elemanları; siteye giriş yapan misafirlerin ve araçların kaydını tutmak, siteye izinsiz giriş yapılmasına izin vermemek, siteye pazarlamacıları ve satıcıları almamak, sitedeki asayişi sağlamak, Site içerisinde çıkan herhangi bir problem veya kavgaya müdahale etmek ve sitedeki genel güvenliği korumak ile yükümlüdür.

Site Yönetiminde Temizlik Hizmetleri

Site ve toplu konutlar düzenli olarak bakım ve temizliği yapılması gereken birimlerdir. Sitelerde düzenli olarak toplanan aidatlar sitenin giderleri için ayrılmakta ve bu süreç hukuka uygun bir şekilde işlemektedir. Sitelerde sunulan temizlik hizmetleri düzenli aralıklarla ve sürekli olarak gerçekleştirilen hizmetler arasındadır. Bununla birlikte sitelere profesyonel temizlik hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır.

Bir Site veya toplu konuttaki profesyonel temizlik hizmetleri; Site içerisindeki ortak yaşam alanlarının eksiksiz temizliğini, her türlü temizlikle ilgili bakım ve tamiratı, temizlik alanındaki her türlü onarımı kapsayan hizmetlerdir. Profesyonel temizlik hizmetleri bir ekip tarafından verilmektedir. Bu sayede büyük ölçekli bir sitenin temizliği en ince ayrıntısına kadar ve en kısa sürede, Site sakinlerini rahatsız etmeyecek ve Site sakinlerinin hayatlarını olumsuz etkilemeyecek şekilde gerçekleştirilmektedir.

Site Yönetiminde Peyzaj ve Çevre Düzenleme Hizmetleri

Site ve toplu konutlar sakinlerine; çeşitli park, bahçe, oyun alanı, yürüyüş yolu, açık spor alanı veya yüzme havuzu gibi imkanlar sunmaktadır. Bu imkanları düzenli bir şekilde bakımı, onarımı ve kontrolü Site ve toplu konutları yaşam için cazip hale getirmektedir. Sitelerdeki peyzaj ve çevre düzenleme hizmetleri Site sakinlerinin hayatını olumlu yönde etkileyen hizmetler arasında yer almaktadır.

Siteler, hane sakinlerine doğanın içinde, modern hayata sahip olma imkânı tanıyan yaşam alanlarıdır. Bu bağlamda, doğal alanların temizliğinin ve bakımının düzenli olarak yapılması, gerekli peyzaj ve çevre düzenleme hizmetini almak ile mümkün olur. Peyzaj ve çevre düzenleme hizmetleri arasında; havuz bakımı, çiçek bakımı, ağaçların budanması, yürüyüş yollarının düzenlenmesi, kuru yaprakların süpürülmesi, gübrelenmesi gibi hizmetler yer alır.

Turkuaz Profesyonel Site Yönetiminin Farkı Nedir?

Turkuaz Site Yönetimi firması, Kocaeli Site Yönetimi şirketleri arasında en fazla tercih edilenlerdendir. Firma, sunduğu profesyonel ve kaliteli Site yönetim hizmetleri ile Türkiye’nin pek çok yerinde de adı duyulan bir firma haline gelmiştir.

Turkuaz Site Yönetimi ile Site ve toplu konutların her türlü ihtiyacı karşılanmakta ve Site sakinlerinin huzurU korunmaktadır. Turkuaz Site Yönetimi firmasının sunduğu hizmetlerle ilgili detaylara aşağıdaki iletişim bilgileri kısmından ulaşabilirsiniz:

Adres: Körfez Mahallesi Ankara Karayolu Caddesi

No: 117 /15    İzmit Kocaeli

Tel: 0262 323 0541

0544 861 62 46

Gmail: turkuazsiteyonetimi41@gmail.com