Kartepe Site Yönetimi İletişim | Küresel nüfus artışına paralel olarak ülkemizde de  yaşanan nüfus artışı yaşam ve yerleşim şekillerini de değiştirmeye başladı. Yaşam alanlarının azalması ve bunun aksine olarak nüfusun artmasıyla dikine gelişen bir yapılaşma söz konusudur ve günümüzde en trend yapılaşma şekli birden fazla binadan oluşan siteler şeklinde olmaktadır.

Bu siteler ve rezidanslara da talep gittikçe artmaya başlamış ve bu binalarda insanların toplu şekilde yaşaması nedeni ile adeta bir yerel yönetim birimi gibi Site yönetim kavramı ortaya çıkmıştır. Geleneksel apartman yöneticiliğinin aksine Site Yönetimi hem tek kişinin keyfi kararlarıyla idare edilmemekte hem de yönetimin hukuk, muhasebe, teknik işler gibi bir çok birbirinden farklı alana vakıf olması beklenmektedir.

Bu doğrultuda Site yönetimlerini profesyonel ellere teslim etmek isteyen Site sakinleri sık sık Kartepe Site Yönetimi İletişim tarzında internet aramaları gerçekleştirmektedir. Bu bilinçle aşağıdaki satırlarda  Kartepe Site Yönetimi İletişim bilgilerine nasıl ulaşılabilir?  Kartepe Site Yönetimi İletişim ile ilgili hangi firma tercih edilmelidir?” gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

Kartepe Site Yönetimi İletişim

Türkiye’de Site yönetimlerinin çoğunlukla sitedeki mülk sahiplerinin arasından seçildiği görülmektedir. Ancak Site sakinleri bu haklarını profesyonel yöneticilere de devredebilmektedir ki bu denli sorumluluk isteyen bir görev için alınacak en doğru karar da budur. Hal böyle olunca özellikle Kartepe ilçesindeki yurttaşlarımızın Kartepe Site Yönetimi İletişim araştırmalarının sonucunda bu alanda en yetkin olan şirketin 8 yıllık tecrübesi ve referanslarının tamamında sağladığı müşteri memnuniyeti sebebiyle Turkuaz Profesyonel Site Yönetimi şirketi olduğu görülmektedir. Şirketin iletişim bilgileri:

Adres: Körfez Mahallesi Ankara Karayolu Caddesi

No: 117 /15    İzmit Kocaeli

Tel: 0262 323 0541

0544 861 62 46

Gmail: turkuazsiteyonetimi41@gmail.com

Kartepe Site Yönetimi İle İlgili Merak Edilenler

Site yönetimleri Site ve rezidanslarda yer alan ortak kullanım alanlarının bakım ve temizliği ile ilgilenirler. Sitelerde meydana gelen herhangi bir kaza veya teknik arızaların çözülmesi için de belli bir düzenin oluşması gerekir. Kartepe Site Yönetimi bu kapsamda sitenin tüm elektrik işleri ile yakından ilgilenir. Bunun için işinde uzman elektrik şirketleri ile anlaşma imzalayabildiği gibi yetkin personel de istihdam edebilirler. Bu şekilde elektrik bölümlerinde düzenli olarak kablo bakımları yapılır. Güvenlik kamera sistemlerinin de sorunsuz çalışması için gerekli düzenlemeler yapılır. Ayrıca su işleri de alanında uzman kişiler tarafından yapılır.

Kartepe Site Yönetimi Hizmetleri

Güvenlikli siteler her geçen gün yaygınlaşmasıyla bu yeni yaşam alanlarını tercih eden kentli nüfus da her geçen gün artmaktadır. Turkuaz Kartepe Site Yönetimi, güvenlik hizmetleri vermesinin yanı sıra sitelerdeki asansör bakım hizmetlerinin doğru ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini de sağlamaktadır. Bu konuda uzmanlaşan kişiler asansörlerin periyodik bakımlarını yapabilirler. Aynı zamanda herhangi bir arıza anında hemen müdahale edebilirler. Ayrıca Site Yönetimi tarafından sitelerde çalışacak personellerin seçimi de en doğru şekilde yapılır. Yetenekli personeller Site içerisinde istihdam edilirken onların geliştirilmesi için eğitimler verilir. Site yönetimleri hukuksal alandaki işleri de yakından takip ederler. Özellikle de aidatlarını ödemeyen Site sakinlerine yönelik hukuksal yaptırımların gerçekleşmesi için Site yönetimleri harekete geçer.

Kartepe Site Yönetimi Mali Hizmetler

Site Yönetimi mali bir sorumluluk gerektiren işletmeler gibidir. Bu nedenle Kartepe  Site Yönetimi konusunda hizmet veren firmalar tarafından her türlü mali kaydın doğru ve düzenli bir şekilde yapılması gerekir. Site yönetim firması aidat takibini düzenli bir şekilde yapmakla yükümlüdür. Bu nedenle sitenin hem gelir hem de gider yükümlülükleri belli bir düzen dahilinde hesaplanır. Tüm bu işlemler ise şeffaf bir şekilde olmalıdır. Çünkü mali kayıtlar yüksek sorumluluk gerektirdiği için tüm maddi gelir ve giderlerin doğru bir şekilde tutulması sitenin yönetiminde en önemli detaydır.

Kartepe Site Yönetimi İle İlgili Detaylar

Turkuaz Kartepe Site Yönetimi olarak sitelerde yer alan ortak alanların bakımlarının yapılması için önemli bir sorumluluk üstlenmekteyiz.  Bir sitenin güzel görünmesi ve ortak alanların bakımlı olması son derece önemlidir. Böylece hem Site sakinleri daha mutlu ve huzurlu bir yaşam sürerler hem de sitedeki daireler kıymet kazanır. Bu nedenle sitelerdeki bahçe bakım ve peyzaj düzenlemelerinin üzerinde durulması gerekir. Estetik bir görüntünün olabilmesi için alanında uzman kişiler ile çalışılmalıdır. Bu noktada başarılı peyzaj mimarlarından destek alınabilir. Aynı zamanda ortak alanda bulunan havuzların ve aktivite alanlarının temizlenmesi ve sürekli bakım periyotlarının belirlenmesi de önem taşır.

Tüm bu bilgiler ışığında denebilir ki Kartepe Site Yönetimi konusunda öne çıkan firma Turkuaz Profesyonel Site Yönetimi şirketidir. Zira firmanın 8 yıllık hizmet süresince geride bıraktığı tüm referanslarında son derece yüksek bir müşteri memnuniyeti vardır. Siz de aşağıdaki iletişim bilgilerinden bu kaliteli hizmete ulaşmak için ilk adımı atabilirsiniz: