Karamürsel Site Yönetimi Turkuaz Site Yönetim Hizmetleri

Karamürsel Site Yönetimi | Kocaeli iline bağlı ilçelerden olan Karamürsel tarihi çok eskilere dayanan, şirin ve sakin bir ilçedir. Kocaeli’deki diğer bir çok ilçeye nazaran sanayi kuruluşu olmadığından ötürü komşu il ve ilçelere göre çok fazla göç almayan Karamürsel, doğal güzellikleri, sakin ve huzur dolu yapısıyla cazibe merkezi olma özelliğini korumaktadır.

Karamürsel yüzölçümünün büyük bir kısmı ormanlık ve yeşillik alanlarla kaplıdır. Bitki örtüsü içerisinde kayın, gürgen ve meşe türü ağaçlar önemli bir yer tutar. Bölgede Akdeniz ve Karadeniz iklimi arasında bir iklim türü hakimdir. Yazlar sıcak, kışlar ılık ve yağışlıdır. Hal böyle olunca da bu şirin ilçenin özellikle emekliler için ideal bir yerleşim alanı olduğunu ve bu yerleşim tarzının da yavaş yavaş Site tarzı yapılaşmaya doğru kaydığını söylemek yanlış olmaz. Karamürsel halkının son günlerde sıklıkla merak ettiği Karamürsel Site Yönetimi konusuna açıklık getirmeyi hedefleyen yazımıza Site tarzı yerleşim ve yaşam modelinin genel özellikleriyle başlayalım:

Karamürsel Site Yönetimi

Yaşadığımız çağ itibariyle artık her şey geliştiği ve profesyonelleştiği gibi, Site yönetimleri de belli standartlara bağlı olarak gelişti. Hal böyle olunca Site yönetimini üstlenmek ve hizmetler sunmak adına firmalar ortaya çıkmaya başladı. İşte bu firmalardan biri de Turkuaz Karamürsel Site Yönetimi firmasıdır. Turkuaz Site Yönetimi, Site Yönetimi deyince aklınıza gelen her türlü uygulama ve sürecin hizmetini profesyonel olarak vermektedir. Turkuaz Site Yönetimi firmasının verdiği başlıca hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Profesyonel temizlik hizmetleri,
 • Her türlü bakım ve onarım hizmeti,
 • Peyzaj ve çevre düzenleme işleri,
 • Güvenlik hizmetleri,
 • Hukuki süreçlerin takibi ve desteği,
 • Muhasebe ve aidat takip uygulamaları,
 • Anket ve duyuru yayınlama,
 • Danışmanlık hizmetleri.

Karamürsel Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Günümüzde artık hem apartmanların, hem de sitelerin temizlik işlerini Site veya apartman sakinleri değil taşeron firmalar üstlenmektedir. Temizlik hizmetleri hem bina içlerinin, hem de Site sakinlerinin ortak yaşam alanlarının temizlik işlerini kapsar. Bu noktada Turkuaz Site Yönetimi bu konuda çalışacak personelin görevlendirilmesi ve işlerin ilerlemesi konularında destek sağlamaktadır. Firma temizlik hizmetlerini belirli aralıklara gerçekleştirecek personeller görevlendirebileceği gibi, aynı zamanda sitenin temizliği konusunda sürekli ve düzenli çalışacak personeller de yönlendirebilir.

Apartman içi ve Site içi alanların temizliğini kapsayan bu temizlik hizmetleri dışında, eğer isterseniz hane için temizlik hizmeti de verilmektedir. Firmanın yönlendirmiş olduğu personellerin tamamı alanında uzman ve deneyim kazanmış kişilerden oluşmaktadır. Bu yüzden Turkuaz Site Yönetimi bu konuda gözünüz kapalı güvenebileceğiniz firmalardan belki de en birincisidir. Bu sebepledir ki Turkuaz Site Yönetimi olarak geride bıraktığımız 8 yıllık hizmet hayatımız boyunca çok güçlü referanslar ve Kocaeli’nin çeşitli ilçelerinde müşteri memnuniyetini eksiksiz sağladığımız çok sayıda müşteri edindik… Dilerseniz sizleri de profesyonel ve kurumsal hizmetlerimizle tanıştırabilme adına yaptığımız faaliyetleri tanıtmaya Bakım Onarım Hizmetleri ile devam edelim:

Karamürsel Bakım ve Onarım Hizmetleri

Gayet doğal olarak Site içerisinde gerek aydınlatmada gerekse de giriş çıkış sistemlerinde veya bina içi asansör gibi hizmetlerde bir arıza ya da sorun meydana gelebilir ki bu hiç de az yaşanan bir durum değildir. Bu gibi sorunların giderilmesi konusunda hem personellerin yönlendirilmesi hem de bu alanda sürekli olarak çalışacak bir personelin görevlendirilmesi oldukça önemlidir. Turkuaz Site Yönetimi bu alanda çalışabilecek personelin yönlendirilmesi ve görevlendirilmesi konusunda destek sağlamaktadır.Sitelerde her zaman gelişebilecek sorunlara acil olarak müdahale edilebilecek bir personelin bulunması son derece önemlidir. Bu, Site içinde yaşayan insanların ya da ailelerin mağdur olmalarının da önüne geçmektedir. Bu yüzden de bu konuda gerekli hamleleri yapabilecek bir firmayla çalışmak önemlidir. Bahsi geçen Bakım ve Onarım hizmetlerinde vizyonunu tamamen kaliteye endekslemiş olan fimamız daima hizmetinizdedir.

Karamürsel Peyzaj ve Çevre Düzenleme

Gerek yaşanılan ortama doğal ve ferah bir görünüm kazandırmak, gerekse de daha düzenli ve estetik görünmesini sağlamak için artık günümüzde sitelere peyzaj ve çevre düzenleme uygulamaları yapılmaktadır. Bu uygulamalar profesyonel ve deneyimli ekipler tarafından yapıldığından ortaya oldukça güzel sonuçlar çıkmaktadır. Bu noktada Turkuaz Site Yönetimi firması, hem ortamın yeşillendirilmesi, hem de çiçeklendirme ve ağaçlandırılması konusunda çalışabilecek personelin görevlendirilmesini sağlar.

Peyzaj ve çevre düzenleme uygulamaları tamamlandıktan sonra, düzenli olarak bakımı, yenilenmesi, geliştirilmesi gibi süreçler de tamamen firma tarafından gerçekleştirilmektedir. Özellikle şehirleşmenin arttığı ve doğaya özlemimizin arttığı son yıllarda bu durum hayati bir konu olarak ortaya çıkmaktadır. Karamürsel gibi yeşil ve doğa dostu bir kentte peyzaj hizmetlerini profesyonel bir firmadan almak tüm Karamürsel halkının en doğal hakkıdır ve biz de işte tam bunun için varız…

Karamürsel Güvenlik Hizmetleri

İnsanların ihtiyaçlar hiyerarşisinde en üstlerde yaşadığı ortam neresi olursa olsun, kendisini güvende hissetmek yer almaktadır.  Bu ister müstakil bir yapı, isterse de pek çok insanın bir arada yaşadığı bir Site olsun. Hem çocuklarını güvenle yetiştirmek, hem de herhangi bir kötü olayla karşılaşmamak için, oturulan sitenin bir güvenlik sisteminin olması hayati öneme sahip bir konudur. Çünkü bu durumda kişi kendisini güvende hissedecek ve hayatına daha rahat bir şekilde devam edebilecek ve böylelikle yaşam kalitesini de arttıracaktır. Turkuaz Site Yönetimi, siteler için güvenlik personeli sağlanması konusunda da hizmet vermektedir. Bu güvenlik personeli Site içerisinde ne gibi hizmetler sunmaktadır?

 

 • Sitenin tüm alanlarının asayişini sağlayıcı tedbir ve faaliyetleri yürütmek,
 • Olası ters bir durumda olaya müdahale etmek,
 • Tüm ziyaretçilerin giriş ve çıkış kayıtlarını tutmak,
 • Siteye giren ve çıkan araçların takibini gerçekleştirmek.
 • Kamera kayıtlarını düzenli olarak takip etmek ve olası risk durumlarında kriz yönetimini başarıyla gerçekleştirmek.

 

Karamürsel Hukuki Destek

Bir Site içerisinde, çok fazla insanın yaşıyor olması sebebiyle bazen çeşitli sebeplere bağlı olarak sorunlar yaşanabilir. Bu sorun iki aile arasındaki bir tartışmadan, aidatların toplanmaması gibi durumlara kadar geniş bir yelpazede ortaya çıkabilir. Bu durumda yaşanan fikir ayrışmaları ve tartışmalar hukuki bir sürece dönüşürse, ortaya bir hukuki destek gereksinimi çıkacaktır. Bu gereksinim elbette hukuki danışmanlık ya da destek firmalarından karşılanabilir.

Fakat artık günümüzde Turkuaz Site Yönetimi var ve firmamız her konuda destek sağladığı gibi, hukuki konularda da müşterilerine en etkin şekilde destek sağlamaktadır. Gerek küçük konuların, gerekse de büyük sorunların ortaya hukuki süreçler çıkarabileceği düşünülürse, bu problemlerin hızlıca ortadan kaldırılabilmesi için hukuki süreçlerin yönetilmesi ve takibi konusunda da destek almak önemlidir.

Karamürsel Site Yönetimi Muhasebe ve Aidat Takip

Apartmanlarda ya da sitelerde herkes aidat toplayabilir. Fakat aidatların toplanmasından daha önemli olan konu, toplanan aidatların kayıtlarının doğru ve düzenli bir şekilde tutulabilmesidir. Aidatların ne şekilde harcandığı, çalışan personellerin maaşlarının ve sigorta primlerinin ödenip ödenmediği gibi konular büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden tüm bu hesapların ve kayıtların doğru bir şekilde tutulması gerekir. Böylelikle şeffaf bir yönetim modeli ortaya konmuş olur ve Site/apartmanda yaşayan insanlar arasında problemler oluşmaz.

Site içerisinde yaşayan insanların sayısı ne kadar çoksa, bu kayıtları tutmak da bir o kadar meşakkatli bir hale gelmektedir. Dolayısıyla bu konuda deneyimli ve profesyonel kişilerle çalışmak önemlidir. Bu noktada Turkuaz Karamürsel Site Yönetim hizmet desteği sağlamaktadır.

Karamürsel Site Yönetimi | Anket ve Duyuru Yayınlama

Her şeyin dijital hale geldiği gibi, artık apartman ve Site yönetimleri de dijitalleşiyor. Özellikle pandemi döneminde ortaya çıkan bu durum, birbirimizde uzaktan iletişim kurmamızı gerektiriyor. Bir yandan da büyük sitelerde çok fazla insanın yaşıyor olmasından dolayı, herkesle yüz yüze iletişim kurmak mümkün olmuyor. Dolayısıyla Site yönetimini üstlenen kişilerin, tüm Site sakinleri ile iletişim kurabileceği bir ağa gereksinme oluyor.

Turkuaz Site Yönetimi’nin geliştirmiş olduğu sistemlerde, Site Yönetimi Site içerisinde yaşayan her insana hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Bu sistem üzerinden Site sakinlerine duyurular gönderilebilir ve Site Yönetimi ile ilgili anketler sunulabilir. Bu, Site yönetimini oldukça kolaylaştıran metodlardan biri olarak karşımıza çıkar.

Danışmanlık

Turkuaz Karamürsel Site Yönetimi müşterilerine tecrübeli ve alanında uzman kadrosu eşliğinde danışmanlık hizmeti de vermektedir. Site yönetim süreçlerinin nasıl ilerlemesi gerektiği, karşılaşılan sorunların nasıl giderileceği ya da Site yönetiminin oluşturulması konularında Turkuaz Site Yönetimi firmasından danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Özellikle insanların büyük sitelerde yaşamaya başladığı ve yönetimin zorlaştığı bu dönemde, alacağınız bu hizmet işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Gerek aidat ve muhasebe konularında, gerekse de toplanan aidatların ne şekilde harcanacağı konularında sizinle beraber çalışır ve yıllık faaliyet raporlarının hazırlanması ve bununun üzerinden faaliyet planı yapılması konularında destek sağlar. Yukarıda sayılanlar dışında verilen hizmetleri ise şu şekilde listeleyebiliriz:

Karamürsel Site Yönetimi | Turkuaz Site Yönetimi’nin Verdiği Diğer Hizmetler

Turkuaz Site Yönetimi firmasının yukarıda sayılan hizmetler dışında veriyor olduğu daha pek çok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 

 • Cari hesapların tutulması,
 • Gelir, gider ve borç takibi,
 • Maliklere ve sakinlere özel raporlar,
 • Banka hesaplarının takibi,
 • SMS ve mail ve whatsapp uygulaması sayesinde etkin bilgilendirme,
 • Karar defteri tutma,
 • Bilgisayar destekli grafiksel ve sayısal raporlamalar,
 • Kredi kartı ile tahsilat,
 • Sisteme evrak kayıtları,
 • İcra ve takip işlemleri,
 • Demirbaşların takibi, bakımı ve onarımı.

 

Karamürsel Turkuaz Site Yönetimi Hakkında

Turkuaz Site Yönetimi’nin merkezi Kocaeli’de bulunmaktadır. Firmamız genel anlamda apartman Yönetimi ve Site Yönetimi konularında hizmet vermektedir. Özellikle müşterilerinin memnuniyeti konusunda çalışan ve güvenilir olmayı daima önceleyen firmalardan biridir. Sektördeki 8 yıllık eşsiz tecrübesiyle ve bugüne kadar sahip olduğu müşteri memnuniyeti sağladığı referansları ile tüm yeni müşterilerine güven aşılamaktadır. Amacı, Türkiye’de bu alanda çalışan firmalar arasında lider firma konumuna gelebilmektir. Müşterilerin işini kolaylaştırmak ve Site Yönetimi konusunda yeni bir soluk ve alternatif oluşturmak için kurulmuştur.

Turkuaz Profesyonel Site Yönetimi şirketi temizlik hizmetlerinden güvenlik hizmetlerine kadar çok geniş bir yelpazede destek hizmetleri verebilmektedir. Verdiği tüm hizmetlerde Site içi huzurunun bozulmaması ve işlerin düzgün ve doğru bir şekilde devam etmesini gözetir. Bu yüzden de Türkiye’nin alanında en çok tercih edilen firmalarından biri haline gelmiştir. Turkuaz Site Yönetimi ekibi, tamamen uzman ve profesyonel kişilerden oluşur. Gerek bakım ve onarım hizmetlerinde, gerekse de muhasebe hizmetlerinde işinin ehli kişilerden hizmet alırsınız.

Karamürsel Site Yönetimi | Neden Bir Site Yönetim Firması ile Çalışılmalı?

Artık her şeyin kayıt altına alındığı ve profesyonelleştiği bir düzende yaşıyoruz. Artık her şey belirli bir sistem içinde ilerliyor. Dolayısıyla apartman ve Site yönetimleri de bu çağa ayak uyduruyorlar. Hem işlerin daha düzenli bir şekilde yürümesi, hem de her şeyin görünür ve şeffaf olması adına artık siteler, Site yönetim firmaları ile çalışmaya başlıyor. Gerek temizlik işleri, gerek güvenlik hizmetleri, gerekse de aidat ve muhasebe işlemleri firmalardan tarafından yürütülüyor. Bu yüzden de hem huzurlu hem de karmaşadan uzak bir Site hayatı ortaya çıkıyor.

Ayrıca sitede yaşayan insanlar huzuru ve güveni istedikleri için bu tarz bir yerleşkede ikamet etmeyi tercih etmişlerdir. Hal böyleyken sıkıcı mevzuatlarla uğraşmak, aidat peşinde koşmak, tadirat tamirat gibi herkesin kolaylıkla üstesinden gelemeyeceği işlerle meşgul olmak Site sakinlerinin isteyeceği son şeydir. Dolayısıyla Site Yönetimi işi, işinin ehli firmalara ve özellikle de Turkuaz Site Yönetimi gibi kurumsal firmalara teslim edilmelidir.

Site Yönetim Firmaları Ne Yapar?

Site yönetim firmaları temelde yaşanılan sitenin daha temiz, daha huzurlu, daha güvenli bir hale gelmesini, yani kısacası daha yaşanılabilir bir hale gelmesini sağlarlar. Örneğin olası bir deprem ya da afet durumunda bir Site yönetim firmasını yapılması gerekenleri önceden belirlemiş olması sizi rahatlatmaz mı? Bu kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar. Bu yüzden de artık bir sitenin her türlü konuda ihtiyaç duyduğu şeyleri en ufak ayrıntısına kadar Site yönetimleri idare etmektedir.

Kişiler vermiş olduğu aidatların doğru ve verimli bir şekilde kullanıldığından emin olmak isterler. Bu noktada Turkuaz Site Yönetimi firması da hem harcamaları planlar hem de gerekli zamanlarda tüm Site sakinlerine gerekli raporları sunar.

Karamürsel Turkuaz Site Yönetimi, Site Yönetim Anlayışını Değiştiriyor!

Turkuaz Site Yönetimi Kocaeli bölgesinde yer alsa da, Türkiye’nin her noktasına hizmet götürebilmektedir. Örneğin Kocaeli içerisinde de Karamürsel Site Yönetimi konusunda hizmet almak istediğiniz bölgelerden biriyse, hemen Turkuaz Site Yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz. Çünkü sitelerin daha sağlıklı ve daha yaşanılır bir hale gelmesini istiyorsanız, bunu sizin için yapacak olan yegane firma Turkuaz Site Yönetimi’dir.

Aynı zamanda Turkuaz Site Yönetimi, hizmet kalitesini arttırabilmek için düzenli aralıklarla tüm çalışanları için eğitimler düzenlemektedir. Bu yüzden de hizmet aldığınız ekipler eğitimli ve profesyonel olmaktadır. Bu personellerin tamamı, tüm taleplerinize cevap verebilmektedirler.

Mutlu ve Huzurlu Siteler

Her aile çocuklarını mutlu, huzurlu ve güvenli bir ortamda büyütmek ister. Siteler genellikle bu yüzden tercih edilmektedir. Bir sitenin hem temiz, hem huzurlu, hem de güvenli olmasının anahtarı da Turkuaz Site Yönetimi firmasının elindedir. Hem kendinizi daha rahat ve daha güvende hissetmek istiyor, hem de çocuklarınızı gönül rahatlığıyla büyümek istiyorsanız, Site Yönetimi konusunda Turkuaz Site Yönetimi’ne güvenebilirsiniz.

Turkuaz Site Yönetimi bugüne kadar pek çok sitenin yönetimini üstlenmiş ve her birini başarılı bir şekilde yürütmüştür. Bugünde yine aynı başarı grafiğini yükseltmeye devam etmektedir. Kısacası Türkiye’de Site Yönetimi deyince akla ilk gelen firmalardan biri artık Turkuaz Site Yönetimi olmaktadır. Bu yüzden aramaktan ve bilgi almaktan çekinmeyin.